Skip to content

Rebefingas Palangoje

 Palangoje  kiekvieną trečiadienį 18:10 val.

Sąmoningo kvėpavimo meditacija – rebefingas.

Rebefingas – tai giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, kitaip dar sąmoningas kvėpavimas. Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu pasišalina stresas, įtampa, fiziniai ir emociniai blokai. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą,laisvę.

Apie rebefingą-sąmoningą kvėpavimą Tv3 žiniose

Kas išties yra rebefingas?

Tai viena galingiausių ir efektyviausių praktikų pasaulyje, kuri leidžia išsivalyti kūną, protą ir jausmus nuo mus nuolatos kamuojamų įtampų ir streso. 

Tai būdas padėti sau, jei išties gyvenime sunku, jaučiatės užstrige ir nežinote ką daryti.  

Tai pagalba sau, kai patiriate paniko atakas, nuolatinį nerimą, esate nuolat suirzę, pikti, nepatenkinti savo gyvenimu ar pan., 

Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, kas leidžia gyvenime jausti didesnę ramybę.

Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė. 

Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika. 

Tai praktika kuri plečia mūsų sąmoningumą, leidžianti savyje lengviau atrasti atsakymus į įvairius gyvenimiškus klausimus. 

 

Suskubkite rezervuoti Sau vietą. 

Stiprinsime savo plaučius, bendrausime

Patirsime tai ko dar nepatyrėme…

Tik Palangos rebefinge, išskirtinai mažos ir jaukios meditacijų grupės. 

Ką reikia žinoti prieš užsiėmimus Palangoje?  

Laukiame visų ir pirmą kartą tik apie tai išgirdusių ir nedrąsiai norinčių išbandyti. Ir seniai praktikuojančių. Kiekviena rebefingo sesija skirtinga, vieni patiria labai stiprius pojučius jau pirmos ant antros sesijos metu. Kitiems, kurie ilgą laiką savyje jau nešiojasi viską užspaude viską išsijudina ir pasijaučia tik po 6 ar 8 sesijų.

Visada prašome registruotis į užsiėmimus. 

Leisk sau išdrįst atrasti..

Išdrįsk Atrasti...ir patirti

Užsiėmimo kaina

Grupeje 15€

Jei negalite sau tiek leisti, rašykite, sutarsime.

Individualios rebefingo sesijos. Kaina 50€

Laikas

Kiekvieną trečiadienį

18:10 val.

Vieta

AšTuVisa-Vidinio tobulėjimo studija. Palanga. Jūratės g. 42 II aukštas.

Rekomenduojamų seansų skaičius 

Geriausiems rezultatams pasiekti minimaliai bent 10 sesijų.

Registracija

+ 370 67680535

astuvisastudija@gmail.com

fb/Ig astuvisa

Kaip pasiruošti?

Palangoje nieko nereikia atsinešti.  Apranga patogi,tiesiog taip kaip tą dieną apsirengėte 🙂  Likus iki užsiėmimo 1,5 val. rekomenduojama nevalgyti sunkaus maisto.

Kas Veda šiuos rebefingo užsiėmimus?

Esu Loreta Bočkienė, sertifikuota bioenergetikė, pripažinta rebefingo ir įvairių kvėpavimo technikų instruktorė. Rebefingo užsiėmuose ne tik derinu skirtingas, geriausiai veikiančias kvėpavimo technikas, bet ir įvairias meditacijas, veikiančias raminančiai ir atstatančiai mūsų fizinę, mentalinę, emocinę ir dvasinę sveikatą. Taip pat garsus, žodžius ir vaizdus. Lietuvoje tokio rebefingo neveda niekas kitas.
Taip pat vedu individualias rebefingo sesijas, meditacijas, bioenergetines konsultacijas, sutarus Jums tinkamiausią laiką. Dirbu ir po darbo valandų ir savatgaliais.

atsiliepimai

Noriu Jums be galo padėkoti, tai ką patyriau žodžiais nenusakoma. Esate 4 mokytoja, tarp jų ir šiuo metu geriausi Lietuvoje žinomi, ir tai nėra sulyginame nė su vienu iš jų. Noriu Jums be galo padėkoti, ta palaima..ta ekstazė, buvo kažkas tokio…ačiū ačiū ačiū.

Tirpo rankos, kojos, veidas ir viskas kas tik galėjo tirpti, tačiau jaučiausi ramiai, nes Loreta vis prieidavo, kvėpuodavo kartu, padrąsindavo, buvo netoliese. Po seanso jaučiausi be galo rami, nors atėjau visai išsibarsčiusi ir pasimetusi.Dėkoju už tai ką darote.

Į viską gyvenime pradėjau reaguoti ramiau net aplinkiniai pastebi ir klausia kas nutiko, kartu šis kvėpavimas padėjo suvokti, kad galiu keisti savo gyvenimą, kad esu savo gyvenimo šeimininkė.

Laba diena, po vakar vykusio rebefingo seanso jaučiuosi gerai – smagiai, ačiū tikrai buvo stipru. Pajutau jūsų vidinį džiaugsmą ir šiluma, kuria dalinatės su aplinkiniais, džiugu, kad yra tokių žmonių.

Šivakar pirmą kartą buvau rebefinge (kvėpavimo praktika). Gyvenu tik vedimu, kur veda – ten einu, nes žinau, kad mano gyvenime nebėra jokių atsitiktinumų. lr ką galiu pasakyti – kad būtų “nusileidusios” tokio stiprumo energijos ir vienoje vietoje – retai patiriu. Kai pamačiau žmones, kuriuos sukvietė Visata, supratau, kad kažkas čia bus… Taip – tai buvo tarp žemės ir dangaus. Kosmosas Man patinka , kai po užsiėmimų žmonės klausia – “kas čia buvo”, taip, tai buvo… Viena moteris pasidalino- “šiandien gavau pajausti galingai, ką reiškia tos energijos. lki tol buvo ‘žiedeliai”… Dėkui Loreta Bočkiene, už tai, ką darai. Visa tai skaldo žmonių blokus ir daro jų gyvenimą gražesnį…

Jolita P.