Skip to content

Bioenergetinės Konsultacijos

Turite rimtų sveikatos, emocinių, finansinių ar santykių problemų? Viską išbandėte, o gal tik ieškote ką daryti? Bioenergetinė konsultacija gali Jums padėti.

        Visos ligos yra tik ženklai, pasireiškiantis mūsų fiziniame kūne, kad turime veikti kitaip, keisti savo gyvenimą nuo pamatų. Tą mes ir darome bioenergetininės konsultacijos metu. Konsultacija pradedama rūpimų klausimų ar negalavimų aptarimu, vėliau kartu įeiname į tam tikrą meditacinę būseną ( vieni ją jaučia, kiti ne, tačiau tai galutiniam rezultatui neturi įtakos) kurios pagalba pokalbio metu, ieškome tikrųjų priežasčių kurios sukelia Jums šią problemą. (Mes tik manome, kad žinome priežastį, jį būna daug giliau, kartais net atsinešta iš kitų gyvenimų, kartais prireikia 3 ar 4 konsultacijų, kad išspręstume labai senas problemas. Jei problemos nėra labai įsisenėjusios kartais užtenka  ir vienos konsultacijos.

        Kartu surade ir sužinoję priežastį iškart konsultacijos metu ją sprendžiame toje meditacinėje būsenoje. Sprendimas vyksta lengvai, aiškiai, suprantamai, nors galbūt visą gyvenimą tai žinojote, bet nesupratote kaip tai išspręsti. Bioenergetinė konsultacija čia ir padeda išsilaisvinti iš to užburto rato. Išsiaiškiname kodėl būtent Jūs susirgote, ką Jums reiškia ši liga, ką supratote ir suvokėte ir ką turėsite pakeisti savo gyvenime, kad tikrai viskas susitvarkytu. Visos konsultacijos metu yra harmonizuojamas Jūsų energijos laukas ir keliamos vibracijos, ne tik mano, bet ir Auskčiausiojo bei Jūsų paties pastangomis. 

    Taikant bioenergetines konsultacijas, galima naudoti ir kitus sveikatinimo būdus, kartu galite remtis ir tradicine medicina, vaistais, žolelėmis, psichoterapija, psichologo konsultacijomis, melstis. Šis gydymo būdas neprieštarauja nė vienam gydymo būdui. Jis ypač stiprus visais atvejais net pvz.: kai taikote chemoterapiją, kad palaikyti visas Jūsų gyvybines funkcijas, nes po chemoterapijos, Jūsų energija, energijos laukai (kitaip aura) dažniausiai būna sudarkyta ir pažeista.

    Konsultacijos metu ir vėliau žmogaus nuoširdus darbas yra labai svarbu.

Kairėje pusėje yra žmogaus energetinis laukas -aura, kuris turi arba  rimtų sveikatos, arba emocinių, dvasinių ir psichologinių problemų. patiria nuolatinį  stresą, pergyvenimą, ilgą laiką jaučia sunkias emocijas ir mintis. Gali būt ilgą laiką pasimetęsw, nerandantis atsakymų į įvairius gyvenimo klausimus. Kaip matome energijos lauko beveik nebėra. Ko pasekoje jaučiames be jėgų, išsekė, kamuojami įvairių ir sunkiu gyvenimiškų problemų. Jūsų energetinio lauko būklė yra vienas iš veiksnių kuri lemia Jūsų savijautą gyvenime. Dešinėje pusėje matome energijos lauką po bioenergetinės konsultacijos. Jūsų Vidinė Jėga-energija harmonizuojama ir balansuojama viso seanso metu.

Kam konsultacijos reikalingos?

Kartu konsultacijų metu dirbama su Jūsų energetiniais blokais (t.y nuoskaudomis, nusivylimais, neigiamais įsitikinimais ir jausmais, baimėmis), kurie stabdo natūralų energijos tekėjimą kūne, taip sukeldami įvairias fizines/emocines/ psicologines ligas ir problemas.

Taigi bioenergetinės konsultacijos skirtos ne tik sveikatos negalavimas įveikti, bet gali padėti atsatyti harmoniją santykiuose, finansuose, padėti rasti kas trukdo pasiekti tam tikrus savo gyvenimo tikslus, surasti savo kelią ir pan. nes viskas yra energija.

Išdrįsk Atrasti...ir patirti

Užsiėmimų kaina

€70

Laikas

Konsultacija gali užtrukti iki 2 valandų.

Vieta

AšTuVisa-Vidinio tobulėjimo studija. Palanga, Jūratės g. 42 II auštas. Arba nuotoliniu būdu. 

Rekomenduojamų seansų skaičius 

Geriausiems rezultatams pasiekti nuo 3 iki 10 ar daugiau. Kiekvienam skirtingai, 

Registracija

+ 370 67680535

astuvisastudija@gmail.com

fb/Ig astuvisa

Kaip pasiruošti?

Prieš konsultaciją geriame šiek tiek daugiau vandens nei įprastai. 

Esu sertifikuota bioenergetikė. Tarpusavyje derinu pripažintas ir geriausias bioenergetines technikas. Jų nerasite niekur kitur Lietuvoje. Jas atrinkau per daugelį darbo metu su klientais. Aš Jums tik padėsiu pačiam atrasti savo problemas. pati nieko daug nepatarinėju, nesakau ir neįrodinėju, konsultacijos metu daugiausiai kalbate tik Jūs. Aš tik padedu Jums pačiam suprasti,suvokti ir pajausti kodėl jūs susirgote, kas Jums trukdo gyvenime, energetiškai atstatyti Jūsų energetinį lauką. Tačiau aš esu tik pagalbininkė, tarpininkė tarp Jūsų ir energijos, Šaltinio, Dievo, Auksčiausiojo, Kūrėjo, kaip pavadinsite. Konsultuoju, vedu mokymus kiekvieną dieną ir po darbo valandų ir savaitgaliais (būtina registracija)

atsiliepimai

Džiaugiuos, kad atėjau į energines konsultacijas, nugaros skausmai nurimo, sudrebino mano vidinius dalykus, labiau emiau į save gilintis, stengtis keistis, valdyti pykti, ieškoti santarves, sau sakyti, kad kiekvienas neigiamas jausmas-kenkia! Ypatingai ieškau Dievo, kiekviena diena prašau jo palaimos, buvimo šalia, nukreipimo tinkama linkme , ir dėkoju už tai ką turiu, ir tikiu, kad visada visko užteks. 

Sandra Ž.

Po buvusio seanso jaučiasi pagerėjimas:) atrodo dingo skausmelis po dešiniu šonkauliu, kuris vis išlįsdavo nuo nėštumo:) labai ačiū:) šįkart norisi lįsti į pačią mano juodumą, kažkaip atrodo, kad gali būti daugiau emocijų, sudėtingiau, bet Jūs tas žmogus, kuris moka tai lengvai ir vaiskiai padėti pereiti. 

Ernesta

Rekomenduoju, tiems kas ieško atsakymų į sunkius gyvenimo klausimus.

Aistė V.

Pasveikau nuo lėtinio prostatito ir svarbiausia tai įvyko per dvi dienas, nes nuotoliniai seansai vyko kasdien. Esu be galo dėkingas.

Vaidas A.