Skip to content

APIE MANE

Apie mane

Esu Loreta. 12 – us metus žengiu dvasinio tobulėjimo, sąmoningumo keliu. Daug metų ieškojau savęs, be galo sirgau ir neradusi atsakymo tradicinėje medicinoje, savarankiškai išmokau naudoti Dievo siųsta energija, vėliau tobulinau savo žinias įvairiuose kursuose. Tai leido išsigydyti lėtinius skausmus kurie buvo apėme kaklą, stuburą, dešinį šoną, inkstus, rankų sąnarius, kartu dingo ir nuolatinė candida, lūpų puslelinė (herpes), lėtinis nuovargis. Šiuo metu bioenergetinių konsultacijų metu padedu kitiems pasveikti nuo įvairių sveikatos sutrikimų, dirbu su klientais iš visos Lietuvos ir pasaulio, taip pat vedu seminarus, kursus ir mokymus apie gydomąją energiją ir kaip ją pritaikyti kasdieniame gyvenime.

Įgytos žinios

Plačiau apie mano įgytas žinias:

Sertifikuota bioenergoterapeutė/bioenergetikė

Vidinio tobulėjimo studijos AštuVisa esančios Palangoje įkūrėja

Pirmoji Lietuvoje atliekanti energetinius seansus pagal The Reconnection healing techniką .Tai technika keliasdešimt kartų galingesnė už Reiki.

,,Infinite energy” metodo sukūrėja.

Klaipėdos Universitetas, Jūrų technikos fakultetas – įgytas aukštasis inžinerinis bagalauras chemijos srityje: fizikinė,organinę,neorganinė, analizinė ir bendroji chemija, darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; filosifija, lyčių studijos, vadyba mikrobiologija; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija ir kt.

Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) – Theta meditacijų praktikė . The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.

The KEW Training Academy –įgyta akredituota profesionalaus dvasinio mokytojo kompetencija

Reiki Meistrė praktikė. Reiki I,II III pakopos. Mona Khalaf –> Dharmadevi pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė dvasinio tobulėjimo ir natūralaus energinio gydymo metodo Meistro Mokytojo statusą.

Įgytos kompetencijos rebefingo,sąmoningo kvėpavimo, Chi yi kvėpavime. Dan Brule, taip pat Nancy Zi, Dr. Lisa Smith

2 metai praktikos sveiko maisto srityje, darbas su natūraliais maisto papildais įsisavintos žinios apie jų poveikį sveikatai. Įgytos plačios žinios apie žolelių, papildų, natūralių prieskonių taikymą žmogaus sveikatos būklei gerinti

Lektorė, mentorė

Saviugdos seminarų, labdaringų renginių organizatorė