Skip to main content

Bioenergetinės
konsultacijos

Turite rimtų sveikatos, emocinių, finansinių ar santykių problemų? Viską išbandėte, o gal tik ieškote ką daryti? Bioenergetinė konsultacija gali Jums padėti.

Sesija vyksta gyvai AšTuVisa studijoje arba online.

Visos ligos yra tik ženklai, pasireiškiantis mūsų fiziniame kūne, kad turime veikti kitaip, keisti savo gyvenimą nuo pamatų. Tą mes ir darome bioenergetininės konsultacijos metu. Konsultacija pradedama rūpimų klausimų ar negalavimų aptarimu, vėliau kartu įeiname į tam tikrą meditacinę būseną (vieni ją jaučia, kiti ne, tačiau tai galutiniam rezultatui neturi įtakos), kurios pagalba pokalbio metu, ieškome tikrųjų priežasčių, kurios sukelia Jums šią problemą. (Mes tik manome, kad žinome priežastį, jį būna daug giliau, kartais net atsinešta iš kitų gyvenimų.). Kartais prireikia 3 ar 4 konsultacijų, kad išspręstume labai senas problemas. Jei problemos nėra labai įsisenėjusios, kartais užtenka ir vienos konsultacijos.

Kam konsultacijos reikalingos?

Kartu konsultacijų metu dirbama su Jūsų energetiniais blokais (t.y nuoskaudomis, nusivylimais, neigiamais įsitikinimais ir jausmais, baimėmis), kurie stabdo natūralų energijos tekėjimą kūne, taip sukeldami įvairias fizines/emocines/psichologines ligas ir problemas.

Taigi bioenergetinės konsultacijos skirtos ne tik sveikatos negalavimams įveikti, bet gali padėti atsatyti harmoniją santykiuose, finansuose, padėti rasti, kas trukdo pasiekti tam tikrus savo gyvenimo tikslus, surasti savo kelią ir pan.. Nes viskas yra energija.

Užsiėmimo kaina

90 € 

Laikas

Konsultacija
gali užtrukti iki
2-3 val. 

Vieta

AšTuVisa studija
Palanga, Jūratės g. 42
II auštas.
Arba nuotoliniu būdu 

Seansų skaičius

Nuo 1 iki … kiek reikės.
Kiekvienam skirtingai.

Registracija

astuvisastudija@gmail.com
+370 67 680 535
arba užpildžius
apačioje esančią formą. 

Kaip pasiruošti?

Prieš konsultaciją
geriame šiek tiek daugiau
vandens nei įprastai. 

Registracija

Bioenergetinė konsultacija bei individualus rebefingas vyksta ne tik gyvai, bet ir internetu.

Registruotis galite
per šalia esančią formą.

Arba 
astuvisastudija@gmail.com
+370 67 680 535


    Su Loreta pirmą kartą susitikau asmeninėje rebefingo sesijoje ir jau tada patyriau jos ypatingą ir šviesų vedimą. Palaikymas buvo labai stiprus, jaučiausi labai saugiai. Vėliau sunkiuose gyvenimo etapuose kreipiausi į Loretą dėl bioenergetinės sesijos. Abu kartus patyriau labai daug šviesos ir meilės. Į gyvenimą grįžo viltis ir tikėjimas. Vėlgi- jaučiausi saugi, vedama, palaikoma. Labai patariu kreiptis į Loretą, tai stiprus ir šviesus žmogus, dirbantis su gerosiomis jėgomis. Labai džiaugiuosi patyrusi būtent jos energetinį gydymą, nuoširdžiausios ir tikriausios rekomendacijos! 🌸🌸🌸✨Gerda

    Atvėrei ne tik širdy, bet ir akis. Pareiškimas išeiti iš darbo paduotas, išsakiau savo poziciją ir išdėščiau ko esu verta, bei ką galiu duoti. Ir tuo tikiu. Svarstė ar gali man pasiūlyti kita poziciją (organizacinę/vadovaujančia), bet ne. Tačiau, supratau, kad neverta man ten švaistyti savo laiko ir energijos. Pasijutau išsilaisvinus. Tavo žodžiai : jei ne tu tai kažkas kitas. Mano galvoje sukosi kaip mantra 😁 Tas jausmas kai išsilaisvinini iš vidinio kalejimo - neapsakomas 🧚‍♀️ Šiandien, rytiniame pasivaikščiojime supratau, kad niekas manes nepaliks, nes esu verta tai ir tų ką turiu. Čia apie tą baimę, kad vyras geresnę susiras, kad laimė nesitesia amžinai ir pan. Aš nežinau kas bus, bet šiandien aš esu laiminga ir turtinga. Žinanti savo vertę be kitų įvertinimo.  Ačiū Tau už įkvėpimą pasitikėti aukščiausiojo planu 🙌🤍Raminta D.

    Esu begalo dėkinga Loretai, už palaikymą sunkiausiu metu. Už nuoširdų bendravimą. Už tą šilumą ir gerumą kurį ji duoda visiem žmonėm🙏❤️ Jei kas dvejoja eiti ar neiti tiek į rebefingą, tiek į konsultacijas, tai būtinai eikit! 😇Eglė V.

    Aštuvisa studija ir Loreta yra man gyvenimo atsiųsta DOVANA! Žodžiais nusakyti šio jausmo neįmanoma, bet visada liksiu dėkinga Loretai už jos šiltumą, nuoširdumą, mūsų pokalbius ir patarimus! Tai yra profesionalas savo srityje, kuris savęs atiduoda maximumą! Ačiū, kad tu esi su manim kartu šiame kelyje! Visiems, ieškantiems savęs rekomenduoju pasiduodi į šios NUOSTABIOS specialistės rankas!