Skip to main content

Krištolo dubenų
meditacija

Kiekvieną kartą panyrame į stebuklingą patyrimą savo viduje

Garsas, muzika, dainos… mus lydi nuo pat žmonijos pradžios… lopšinės, mantros, giesmės. Net šiandieną nė viena šventė neįsivaizduojama be muzikos. Visose religijose, apeigose nuo amžių amžinųjų vyksta giedojimas, būgnų mušimas, varpų skambinimas ar kt. Taip, su laikmečiu kinta instrumentai, kinta muzikos stilius, bet esmė lieka ta pati.
Garsas skirtas gydyti, valyti ir pakelti žmogaus sielą auksčiau. Padėti išeiti iš to rūpesčio, nerimo, negatyvo… iš tos tamsios sąmonės ir leist jai pajust vėl tą gerą jausmą, kuris sušildo, pakelia, suteikia vilties ir jėgos įveikt visus rūpesčius. Perkeist mūsų mintis į šviesesnes. Perkeist sąmonės būseną… o taip ir keičiasi požiūris į gyvenimą. Tad garsas visais laikas buvo ir bus gydymo priemonė. Kuri suteikia jėgų pakelti kasdienybės rūpesčius, vargus ir skausmus…

Kartu yra jau ir begalė mokslinių tyrimų, kaip garsas gydo kiekvieną mūsų ląstelę. Krištolo dubenų garsas gydo, atstato, regeneruoja mūsų pažeistas ląsteles. Atstato energijos tekėjimą mūsų meridianais, akupunktūriniais taškais ir energetiniais centrais – čakromis. Krištolo dubenų garsas veikia net mūsų DNR struktūrą.

Meditacijos metu…

Harmonizuojami abu smegenų pusrutuliai, to pasekoje rimsta mintys, emocijos, atsipalaiduoja kūnas.
~
Valosi trauminės patirtys, blokai.
~
Plečiasi sąmonė.
~
Padeda esant panikos atakoms, nerimui, depresijai.
~
Neigiamos vibracijos transformuojamos į teigiamas.
~
Mūsų kūnas girdėdamas tyrą garsą, aukštesnio diapazono dažnį, natūraliai grįžta į prigimtinę gijimo būseną. Į ryšį – gijimą su savim.

O kartu prijungus švelnų ir sąmoningą kvėpavimą, tikrą žodį, skirtą kiekvieno sielai. Kiekvieną kartą panyrame į stebuklingą patyrimą savo viduje… Bet, kad ir kaip aprašyčiau Krištolo dubenų meditaciją, kad ir kaip pagrįsčiau stulbinančiais faktais… kad gali padėti net esant onkologiniams susirgimams… kaip jie atpalaiduoja jų besiklausančių žmonių raumenis, mažina kraujospūdį, leidžia geriau pažinti savo vidinę būklę ir ją reguliuoti. Kaip gali padėti atsikratyti nemigos ir stiprinti imunitetą. Suteikt pasitikėjimo savo dvasinėmis ir fizinėmis jėgomis ar net didžiausiems pesimistams suteikt optimizmo. 

Nepatyrus ir neišgirdus savo širdimi… niekada to nesuprasime. 

Tad labai šiltai kviečiu… išgirsti širdimi.

 

Užsiėmimo kaina

Grupėje – 30 €
Individuali sesija – 70 €

Laikas

Meditacija gali
užtrukti iki 
2 valandų

Vieta

AšTuVisa studija
Palanga, Jūratės g. 42
II auštas.

Seansų skaičius

Tiek, kiek norisi.

Registracija

astuvisastudija@gmail.com
+370 67 680 535
arba užpildžius
apačioje esančią formą. 

Kaip pasiruošti?

Prieš konsultaciją
geriame šiek tiek daugiau
vandens nei įprastai. 

Registracija

Bioenergetinė konsultacija bei individualus rebefingas vyksta ne tik gyvai, bet ir internetu.

Registruotis galite
per šalia esančią formą.

Arba 
astuvisastudija@gmail.com
+370 67 680 535


    Mano pažinimo savęs pradžia buvo būtent su Loreta, pati ją susiradau interneto platybėse ir intuicija neapgavo, pasirinkdama būtent Loretą, kaip vedlę, mokytoją į mano vidinį pasaulį. Mūsų bendravimas vyksta jau daugiau nei 2 metai. Dažniausiai lankausi Klaipėdoje, tačiau paskutiniu metu atvykstu ir į Palangą, kur vyksta krištolinių dubenų meditacijos. Buvau ir stovyklose bei konsultacijose, kurios praplėtė mano samonę ir pasamonę. Jos užiėmimai yra maistas sielai. Esu dėkinga Visatai, kad sutikau Loretą, ji prisidėjo prie mano transformacijos, prie to kokia esu dabar. Rekomenduoju visiems, kas nori keisti savo gyvenimą, nes pradėjus keisti savo vidų, keičiasi ir aplinka!! Ačiū, kad esi, Loreta!Milda B.