Skip to main content

LILA
gyvenimo žaidimas

Šiam žaidimui nėra žodžių… jį reikia tiesiog patirti.

Lila – iš sanskrito kalbos “gyvenimo žaidimas”.
2000 metų senumo žinios sudėtos čia…
Ar jau seniai turi klausimą/us gyvenimui? Ir vis dar nerandi atsakymo? Šis žaidimas padės TAU pačiam atsakyti į šiuos tave kankinančius klausimus.
Jo dėka gali sutaupyti begalę savo gyvenimo metų.. o kokia brangiausia valiuta yra šiame pasaulyje? Tai tik laikas…
Nori suprasti, kas tau trukdo susirasti geresnį darbą, antrą pusę, uždirbti daugiau pinigų ar tiesiog džiaugtis šiuo gyvenimu?
Ateik.
Šis žaidimas padės pamatyt savo gyvenimą sąmoningai iš naujo, supurtys tavo vidinį pasaulį.

Šis žaidimas skirtas visiems.

Tau nebūtina medituoti, būti dvasingu ar nušvitusiu, kad galėtum žaisti šį žaidimą. Jis skirtas visų tikėjimų, religijų, ir įsitikinimų žmonėms.
Šį žaidimą žaisime be didelės mistikos, suprantamai ir paprastai.

Kai pirmą kartą sužaidžiau šį žaidimą, tai taip mane supurtė, kad apie viską dar negalėjau nustoti galvoti savaitę, nes viskas buvo 100 procentų tiesa. Buvau užstrigusi savo pačios gyvenime, o tai leido jį vėl pradėti kurti pačiai. Leido išties pakeisti santykius su kitais žmonėmis, suteikė ryžto imtis veiksmų, apie kuriuos jau daugelį metų tik svajojau ir vis pritrūkdavo ryžto.

Ir su kiekvienu žaidimu ateina vis nauji suvokimai, aš be galo jam dėkinga ir todėl šiuo nuostabiu gėriu jau penktus metus dalinuosi su Jumis, kad ir jūs suprastumėte, kaip greit galima pradėti keisti savo gyvenimą. Nes šis žaidimas tai gali. Kai pamatai viską iš šalies, kai atrandi tikruosius Tau skirtus suvokimus ir tik tada baigi žaidimą, nors prieš tai 5 valandas vis negalėjai pasiekti pabaigos.. Tai yra tikra patirtis, kuri išliks ir tavo gyvenime. Šiam žaidimui nėra žodžių… jį reikia tiesiog patirti.

Užsiėmimo kaina

Grupėje – 60 €/asm.
Individualus arba pagal užsakymą žaidimas – nuo 60-90 €/asm. (priklauso nuo žmonių skaičiaus.)

Laikas

Žaidimas gali užtrukti nuo 2 iki 6 valandų, nes jį pradėjus būtina užbaigti.

Vieta

AšTuVisa studija
Palanga, Jūratės g. 42
II auštas.

Seansų skaičius

Ne dažniau nei 1-2 kartus į metus.

Registracija

astuvisastudija@gmail.com
+370 67 680 535
arba užpildžius
apačioje esančią formą. 

Kaip pasiruošti?

Tiesiog ateik.

Registracija

Bioenergetinė konsultacija bei individualus rebefingas vyksta ne tik gyvai, bet ir internetu.

Registruotis galite
per šalia esančią formą.

Arba 
astuvisastudija@gmail.com
+370 67 680 535


    Lilo žaidimas su jūsų pagalba buvo absoliučiai tobula patirtis. Sudėjo visus taškus ant i, atsakė į daug metų kankinusius klausimus, leido pažvelgti kitu žvilgsniu į tokias vietas, kur labai skauda. Apibendrinus - išlaisvino ✨🤍  Tai tikrai unikali ir be galo vertinga patirtis. Esu labai labai dekinga jums 🤍Birutė P.

    Kitas rytas po Lila - aiškesnis. Šio žaidimo dėka susidėliojo taškai ant i. Atvirai pasakius, po savų išgyvenimų, stebuklais ir staigiais nušvitimais nebetikiu, tad to nušvitimo nėra, bet yra tikrai didesnis aiškumas, kad esu šiek tiek pastrigusi, supratau, kur esu pastrigusi, ką būtent šiuo metu turiu keisti, ko atsisakyti. Šis žaidimas - tikrai geras vedlys, jei žmogus kelia sau klausimus ir ieško atsakymų. Žaisti 5 val. Verta.Brigita

    Sužaidus žaidimą Lilą, kitomis akimis pamačiau savo gyvenimą. Buvęs galvoje chaosas gražiai išsigrynino į aiškų suvokimą. Gavau visus reikiamus atsakymus. Rekomenduoju tiems, kas nori sužinoti, kaip ilgai neužsibūti tam tikrame gyvenimo taške ir kokį teisingą kelią pasirinkti, kad iš to išeiti, Lila tai askleis.

    Žaidimas tikrai stiprus ir duodantis aiškius atsakymus. Tikrai vertas visų minučių ir valandų, kad gauti tokius gilius atsakymus. Dar yra, ką apmąstyti, išjausti ir suvirškinti.. Į žaidimą atėjau su dideliu širdies skausmu, kuris labai sumažėjo gavus atsakymus ir viduje tapo daug ramiau. Man buvo aiškiai atsakyta su keliais stipriais “TAIP” patvirtinimais iš eilės. Lila parodo, kad visi atsakymai ir suvokimai yra musu viduje, kad mes jaučiam ir žinom patys, ką ir kaip reik daryti, tik kartais per daug pasinėrę į proto pinkles, imam ir susipainiojam savo apmąstymuose. Lila padeda viską išpainioti. Nuostabi patirtis. Tikrai visiems rekomenduoju sužaisti šį žaidimą bent kartą gyvenime. Širdingai dėkoju.Birutė P.